שמחת בית השואבה מישקולץ – תשפ”ד | Simchas Beis HaShoeivah – Mishkoltz

video
play-sharp-fill

בבות בשמחת בית השואבה הגדולה בישראל של חסידות מישקולץ בפתח תקוה באצטדיון הגדול בישראל

* כ”ק מרן אדמו”ר ממישקולץ שליט”א – מנהיגה הרוחני של פתח תקוה בנאומו: באצטדיון זה, בו צועקים גול אחד, אנו צועקים כעת ה’ אחד!

על פי הערכת המשטרה, רבבות בני אדם, מכל גווני הקשת הציבורית, השתתפו באירוע הענק ‘שמחת בית השואבה הגדולה בישראל’ בחצר הקודש מישקולץ בפתח תקוה, בראשות, אביהם ואוהבן של ישראל, כבוד קדושת מרן אדמו”ר ממישקולץ שליט”א – מנהיגה הרוחני של פתח תקוה, שהתקיימה באצטדיון המושבה בפתח תקוה – האצטדיון הגדול והמפואר בארץ.

באירוע שהתקיים בחסות עיריית פתח תקוה, השתתפו ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג, והצמרת העירונית, וכל הסגל הבכיר במשטרת ישראל, אישי ציבור, וכן עשרות רבנים וראשי ישיבות, ואחמי”ם רבים.

שיאו של הערב היה נאומו המלהיב והמחזק של כ”ק מרן האדמו”ר ממישקולץ שליט”א, שדיבר מענייני החג והשעה. בתוך דבריו דיבר האדמו”ר על אחדות ישראל וקירוב לבבות, כשהוא מתבטא, שעוצמת עם ישראל היא רק בכוחה של האחדות בתוכנו והאמונה בבורא עולם, כל זמן שעם ישראל יהיו מאוחדים כאיש אחד בלב אחד, ונקרב את אחינו בני ישראל לתורה ויראת שמים ללא פילוגים ומחנות, הישועה מובטחת. עוד הוסיף האדמו”ר ואמר: חז”ל אומרים שחותמו של הקב”ה זה א.מ.ת. מי שיתחזק בחותמו של הקב”ה, כלומר “אמונה”. “מי כעמך ישראל” – אחדות. “תורה”. מובטחני שיהיה בין מקבלי המשיח. אנו נמצאים כעת בפתחו של הגאולה, בתקופה הקרובה הולך להיות דברים גדולים ונשגבים למען עם ישראל, כולכם תראו זאת!

בסיום דביו הנרגשים קיבל קהל הרבבות יחד עם האדמו”ר ‘קבלת עול מלכות שמים’ כשקריאת ‘שמע ישראל’ מהדהדת למרחקים בחוצות העיר, מה שקירב המונים לאביהם שבשמים, ואף את המון העם הרחוקים מדרך המסורת. האדמו”ר ממישקולץ התבטא: באצטדיון זה, בו צועקים גול אחד, אנו צועקים כעת ה’ אחד!

ראש העיר פתח תקוה מר רמי גרינברג, אמר בנאומו: ‘עיריית פתח תקוה שמחה לתת מידי שנה חסות למעמד הענק והמרכזי בעיר של חסידות מישקולץ. המנהיג הרוחני הקדוש של העיר – האדמו”ר ממישקולץ, הוא אור לעינינו. גאוות העיר פתח תקוה שהאדמו”ר ממישקולץ שוכן בתוכה’.

על החלק האומנותי ניצחו, ענקי הזמר מהארץ ומהעולם ביניהם: מרדכי שפירא – ארה”ב, בערי וובר – ארה”ב, חיים ישראל, נער הפלא בנצי קלצקין, מקהלת נגינה, רפאל מלול, בליווי תזמורתו המורחבת של יוני אליאב.

משטרת פתח תקוה הקצתה מאות שוטרים וקצינים מתחנת משטרת פתח תקוה והמחוז, לאבטח את שלום ההמונים, ובד”ץ מישקולץ – מערכת הכשרות המהודרת ביותר בפתח תקוה, שכל תושבי העיר ובני היהדות הנאמנה סומכים עליה, העמיד עשרות סדרנים שפיקחו על כל גדרי הצניעות והקדושה במעמד, דבר שאין לו אח ורע, באירוע בסדר גודל ענק שכזה.

בסיום האירוע עברו אלפי איש להתברך מפי מרן האדמו”ר ממישקולץ שליט”א האהוב והנערץ על כל תושבי העיר, אשר כידוע ברכותיו אינן שבות ריקם ומתקיימות במלואן בזכות כוח התורה שבו.

מרן האדמו”ר ממישקולץ שליט”א, נודע כאחד מגאוני הדור, פועל ישועות שרבים נהנים ממנו עצה ותושייה ונושעים מברכותיו בכוח התורה שבו, ומקרב המונים לאביהם שבשמים, שיעוריו ודברי תורתו שזורים בגאונות מדהימה לצד למדנות מעמיקה, תורותיו וסדרת ספריו “אור שלום” על הש”ס, התורה, וההלכה, הפכו לנכסי צאן ברזל בעולם התורה והישיבות.

Source: YouTube (Embedded).
Videos not loading? Contact your filter to whitelist JewishTidbits videos.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *