מקהלת קאפלה & רולי דיקמן וארי היל – מאוחדת

video
play-sharp-fill

במסגרת קמפיין מאוחדת המיועד לציבור החרדי תחת הכותרת “בוחרים מאוחדת” הפיקה ‘מאוחדת שיר וקליפ מיוחד שהוקלט ע”י הזמרים רולי דיקמן וארי היל בליוי מקהלת ‘קאפלה’.
הקליפ שצולם במרפאת מאוחדת בנתניה מבוצע ע”י הזמרים דיקמן והיל בהשתתפות מקהלת קאפלה בניצוחו של נותי רוטמן ובניהולו של ישראל הירשמן ומקהלת הילדים בשפתיך נרננה בניהולו של יחיאל ליכטיגר.

הקליפ והשיר המיוחד, שיגרמו לכל אחד להיכנס לקצב ולשמחה, מהווה חלק מקמפיין ארצי מקיף שהעלתה מאוחדת בימים אלו בכל כלי התקשורת בציבור החרדי תחת הכותרת ‘הציבור החרדי בוחר במאוחדת’.

כותרת הקמפיין מתבססת על סקר דעת קהל שבוצע על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה, ולפיו מאוחדת היא הקופה המתאימה ביותר לציבור החרדי. בסקר בו נטלו חלק מאות נסקרים מכל רבדי הציבור החרדי ובכל שכבות הגיל, נשאלו הנסקרים, חברי כל קופות החולים, מי לדעתם הקופה המתאימה ביותר למגזר החרדי. התוצאה הייתה חד משמעית: מאוחדת קיבלה את המקום הראשון כקופה המתאימה ביותר לציבור החרדי, בפער משמעותי מאד מול הקופות האחרות.

נתוני הסקר מצביעים על האמון המלא של הציבור החרדי במאוחדת, ששירותי הקופה בכל הארץ מותאמים לצורכי הציבור החרדי, הן מבחינת פריסת המרפאות הנרחבת בכל עיר ובשכונות ע”מ למנוע טרחה ונסיעות מיותרות, והן מבחינת השירות הרפואי בכל תחומי הרפואה המותאם לאורח החיים של הציבור החרדי. בנוסף, בכל מחוזות הארץ, מעסיקה מאוחדת מנהלי קשרי קהילה המתאמים לכל מגזר ולכל זרם לפי צרכיו. מנהלי קשרי הקהילה עומדים בקשר רציף עם המבוטחים ובד בבד עם מנהלי ומנהלות המרפאות, שכולם נמנים על הציבור החרדי ומעורים היטב בצרכי הציבור.

אל תתפלאו אם בימים הקרובים תמצאו את עצמכם מזמזים ושרים את השיר: שמעו נא רבותיי דבר נפלא / יש קופה אחת שפיצחה את הנוסחה / בכל פעם בוחרים בה בשמחה / רק מאוחדת בשבילי ובשבילך / זמינים עבורכם ביום וגם בליל / מענה חם ואישי לכל מי ששואל / מיטב המומחים בכל התחומים / עם מאוחדת אתם תמיד רגועים.
מאוחדת זה טוב מאוחדת קרוב / אין פה מה לחשוב / התפתחות הילדים / מוקדי שבת וחגים / בכל הארץ פרוסים / מאוחדת שלי, תמיד בשבילי, תמיד לצידי / שמח להשתייך לקופה הכי גדולה במגזר החרדי / מאוחדת זה טוב, מאוחדת זה טוב, מאוחדת זה טוב / במקום הראשון בכל קריטריון, תחושת ביטחון

את הקליפ צילם הצלם יצחק קלמן. בימוי ועריכה: הרשי סגל.
עיבוד והפקה מוזיקלית: יענקי כהן.
עיבוד קולי ומקהלות: נותי רוטמן. מקהלת קאפלה
הפקה ראשית: נטע לוין.

Source: YouTube (Embedded).
Videos not loading? Contact your filter to whitelist JewishTidbits videos.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *