קץ הפלאות – זאנוויל וינברגר, מקהלת מלכות, שיר ושבח, מענדי הרשקוביץ | Zanvil Weinberger, Malchus Choir, Shir Vshevach Boys Choir & Mendy Hershkowitz – Keitz Haploois

video
play-sharp-fill

היישר מארה”ב: ‘קץ הפלאות’! היצירה הנוסטלגית של ר’ משה גולדמן בביצוע חדש של זאנוויל ויינברגר, מקהלת ‘מלכות’, מנדי הרשקוביץ ומקהלת הילדים ‘שיר ושבח’.

בקו התפר שבין חודש מנחם-אב לחודש הרחמים והסליחות, בשעה שהמון העם נפרד מפסגות ההרים, מהקעמפים ומה’קאנטרים’ למיניהם וצולל אל תוך נעימות התפילה, התשובה והצדקה, צפו בביצוע מרגש, צמוד למקור הבלתי נשכח של סדרת ‘קעמפ שלווה’ – סדרת בין הזמנים שהייתה מפציעה מדי שנה בתקופה זו, של היצירה האהובה והנוסטלגית ‘קץ הפלאות’ מפרי הגותו של ר’ משה גולדמן ע”ה.

היצירה שמופיעה באלבום שנקרא על שמה ‘קץ הפלאות’ מבוצעת במקור על ידי אייזיק האניג כשהוא מלווה במקהלת הילדים של קעמפ שלווה בעיבודו של משה לאופר. כעת היא זוכה לביצוע מחודש בדינר השנתי של HCS המתקיים מדי שנה בקיץ בארה”ב, כאן, באירוע שהתקיים אשתקד, מבצע אותו זאנוויל ויינברגר בליווי מקהלת ‘מלכות’, מקהלת הילדים ‘שיר ושבח’ מארה”ב ותזמורתו המורחבת של מנדי הרשקוביץ.

#malchus#zanvil#mendy_herskowitz#מקהלת_מלכות#קץ_הפלאות#זאנוויל_וינברגר#מענדי_הרשקוביץ

Source: YouTube (Embedded).
Videos not loading? Contact your filter to whitelist JewishTidbits videos.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *